Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pilot80
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
25133
27.02.2012, 19:07
A jak nie będzie miejsca, to jest tam w pobliżu może jakiś płatny parking
pilot80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pilot80
Znajdź inne posty napisane przez pilot80