Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25132
Stary 27.02.2012, 19:00
pilot80 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebuję pomocy:

muszę się dostać autem do Centrum Onkologi na ul. Garncarskiej, potrzebuję jak najbliżej znaleźć parking -może być płatny
druga sprawa czy o godzinie 7:00 aleje trzech wieszczów są już zakorkowane ?
Zaparkowac mozesz pod samym szpitalem ( o ile bedzie wolne miejsce ) , musisz jedynie wykupić w parkomacie bilet i pozostawic go za szyba w aucie ,żeby straznicy widzieli.
Odpowiedz cytując