pilot80 napisał(a):

Potrzebuję pomocy:
muszę się dostać autem do Centrum Onkologi na ul. Garncarskiej, potrzebuję jak najbliżej znaleźć parking -może być płatny
druga sprawa czy o godzinie 7:00 aleje trzech wieszczów są już zakorkowane ?
|
Zaparkowac mozesz pod samym szpitalem ( o ile bedzie wolne miejsce ) , musisz jedynie wykupić w parkomacie bilet i pozostawic go za szyba w aucie ,żeby straznicy widzieli.