Wyświetl pojedynczy post
pilot80
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25131
Stary 27.02.2012, 18:50
Potrzebuję pomocy:

muszę się dostać autem do Centrum Onkologi na ul. Garncarskiej, potrzebuję jak najbliżej znaleźć parking -może być płatny
druga sprawa czy o godzinie 7:00 aleje trzech wieszczów są już zakorkowane ?
Odpowiedz cytując