Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pilot80
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
25131
27.02.2012, 18:50
Potrzebuję pomocy:
muszę się dostać autem do Centrum Onkologi na ul. Garncarskiej, potrzebuję jak najbliżej znaleźć parking -może być płatny
druga sprawa czy o godzinie 7:00 aleje trzech wieszczów są już zakorkowane ?
pilot80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pilot80
Znajdź inne posty napisane przez pilot80