Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20510
Stary 27.02.2012, 18:25
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Brak nagłośnienia na G BASAŁAJ TY ....O ŻEBY CI WĄTROBA PEKŁA TY CHUJU WEŹ SIE ZA ROBOTE!!!1
A ja się na Standardzie zbijałem z spikera jak krzyczał, że jak ktoś nie słyszy żeby mu przekazać a tu takie buty
Odpowiedz cytując