Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 27.02.2012, 18:04
Z całym szacunkiem do sztabu szkoleniowego i zarządu ale z taką obroną to my daleko nie zajdziemy. Czekaj może młody i perspektywiczny, któremu brak doświadczenia (choć nie wszystkie jego błędy można tylko tłumaczyć wiekiem czy pamiętacie Kompanego z konfrontacji Wisła-Anderlecht on miał zaledwie 17 lat a już był wschodzącą gwiazdą zespołu). Koleni obrońcy to: Paljić (z obroną ma tyle wspólnego co np Genkow), Jaliens oraz Lamey przyszli dorobić do emerytury i tak właśnie grają. Chazvez bardzo waleczny zawodnik, który jest mało zwrotny i zbyt często zdarzają mu się proste błędy. W zasadzie jedyny wartościowy obrońca to Jovanowic, a to zdecydowanie zbyt mało nawet jak na naszą ligę. Zastanawiam się dlaczego też Biton tak mało gra. Jeśli nawet go nie wykupimy to jednak jest to wyróżniający się zawodnik na tle naszego zespołu.
Odpowiedz cytując