[napinka on]
Niektórzy się zastanawiali tutaj, jakby Legia grała bez 5 podstawowych graczy. Wczoraj grała bez 5 z podstawowej jedenastki z jesieni: lidera asyst w lidze Rybusa, Borysiuka, Komorowskiego, Vrdoljaka i większość meczu bez najskuteczniejszego w Legii Radovica.
[napinka off]

Zawsze narzekaliście w Wiśle na Skorżę i Terzottiego za przygotowanie fizyczne. Naprawdę było tak źle? Bo w Legii wychodzi im to świetnie (odpukać). Nawet w poprzednim nieudanym sezonie piłkarze grali do końca i wytrzymywali fizycznie. A teraz pressing w Legii działa jak nigdy.