Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18991
Stary 27.02.2012, 17:41
[napinka on]
Niektórzy się zastanawiali tutaj, jakby Legia grała bez 5 podstawowych graczy. Wczoraj grała bez 5 z podstawowej jedenastki z jesieni: lidera asyst w lidze Rybusa, Borysiuka, Komorowskiego, Vrdoljaka i większość meczu bez najskuteczniejszego w Legii Radovica.
[napinka off]

Zawsze narzekaliście w Wiśle na Skorżę i Terzottiego za przygotowanie fizyczne. Naprawdę było tak źle? Bo w Legii wychodzi im to świetnie (odpukać). Nawet w poprzednim nieudanym sezonie piłkarze grali do końca i wytrzymywali fizycznie. A teraz pressing w Legii działa jak nigdy.
Odpowiedz cytując