no wszystko spoko, tylo chcialem zapytac 0 22 "JAKIE DERBY"

przeciez twierdzicie ze nie ma derbow bo nie ma drugiego zespolu z Wawy ;p
zeby nie bylo off topu to czas pokaze co to za trener, chociaz licze na to ze Lech zostanie na swoim obecnym poziomie