Chcemy grać ładnie piłeczką w każdym meczu i na dodatek w 451 ? Nie ma problemu. Trzeba lepszych skrzydłowych, Meliksona w formie i napastnika z umiejetnościami gry ciałem, dryblingiem i armatą z dystansu( często gra osamotniony więc musi umieć sam zrobić przewagę)
Bajki ? Oczywiście, Cupiał zawodników nie kupuje, ale chętnie sprzedaje. Z nim za sterami jest tylko jeden wariant możliwy do zrealizowania. Zmieniamy system na 2 napastników, stawiamy na wybieganie i jazdę na dupie i zamieniamy się w jak kto kiedyś określił Framat "wiesniaków z widłami"
Wersję pośrednią mamy teraz tj .pseudo piłkarze, którzy ani nie rozklepią nikogo bo sa za słabi, ani zwycięstwa nie wybiegają, nie wyrwą przeciwnikowi z gardła, bo charakteru nie mają za grosz.Dlatego niech włodarze i trener skończą z mrzonkami i zaczną drużynę budować na poważnie.