Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3104
Stary 27.02.2012, 16:47
czyli jednak musze

a wiec: atakujemy asekurancko , nie rzucamy sie np na Standart totalna ofensywa bo z nasza obrona dostalibysmy 5 z tylu albo i wiecej , KM to wie , RM to wiedzial , FraMat o tym wiele razy pisal , tak to po prostu wyglada ze nawet Genkov zamiast sepic pilki w '16stce' to asekuruje takiego Chaveza i dzieki temu z tylu nie ma 5tki , i nie pisz o Jopie czy Zającu bo to calkiem solidni piłkarze w porównaniu z Bunozopodobnymi

jak ma byc duzo zawodnikow z przodu , jak na dziendobry trzeba obstawic srodek DM-mami zamiast kreatywnymi OM-mami , bo inaczej z tylu dzieją sie cuda , a i tak sie dzieją , a tylko jakis przypadek chroni nasz przed wyzszym wymiarem kary np podanie Chaveza do Tchite na 'sam na sam' na poczatku meczu ze Stndardem , czy Diaz wystawiajacy patelnie Janckowi (Twente) , chyba tylko absurdalnosc tych kiksow nas uratowala = ci napastnicy byli tym bardziej zaskoczeni od naszych defensorów
Odpowiedz cytując