Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18987
Stary 27.02.2012, 16:22
kreseq napisał(a):Wyświetl post
"Trener Mariusz Rumak od dawna przygotowywany był przez Zarząd klubu do objęcia funkcji pierwszego trenera. Stąd też od początku sezonu pracował z pierwszą drużyną."
I Kuchenkorz ma swojego Guardiole


Swoja droga to niepowazne. Kluby tego pokroju (Wisla, Amica - choc tu to jest gigant na glinianych nogach dzwigajacy lodowke) skapia pieniedzy na trenera ktory gwarantowalby jakis poziom. A moze zwyczajnie ich nie maja?

Bylem pewny, ze Probierz trafi do Wronek ale zdaje sie, ze p. Michal nie chce zabrudzic swojego CV i nie chcialby w obecnej sytuacji przejmowac Amici bo jeszcze by sie okazalo, ze w tym sezonie nic by dla Wronek nie wycisnal. W lidze scisk i duza konkurencja wiec puchary przez lige nie sa takie pewne a w PP na drodze Wisla a pozniej ew. Legia, Slask czy Ruch. Okazaloby sie, ze pucharow dla Wronek nie ma a i CV p. Michala byloby s.......one
W sumie madrze kombinuje. Woli zaczac od zera od poczatku sezonu niz w trakcie rozgrywek reanimowac jakiegos trupa, ktory i tak jest juz po wstepnych rozmowach z Bogiem.
Odpowiedz cytując