Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17548
Stary 27.02.2012, 16:21
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Burliga to nie lewy obrońca.
Tak, wiem - teoretycznie prawy, tyle że w Ruchu grywał już na obu stronach i mi osobiście bardziej się podobał w tych meczach, gdy niejako z przymusu grał po lewej stronie.

W każdym razie - skoro jest wypożyczony (@pikey dzięki za odpowiedź) to chyba warto go sprawdzić od nowego sezonu, w perspektywie zmian, które Was czekają - takie jest moje zdanie, ale to Wasza piaskownica i Wasze zabawki.

P.S. Gdyby był piłkarzem Legii, chciałbym żeby dano mu szanse walki o pierwszy skład po wypożyczeniu - według mnie ma potencjał.
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez zizou : 27.02.2012 o godz. 16:24.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując