Blaszczu16 napisał(a):

|
Burliga to nie lewy obrońca.
|
Tak, wiem - teoretycznie prawy, tyle że w Ruchu grywał już na obu stronach i mi osobiście bardziej się podobał w tych meczach, gdy niejako z przymusu grał po lewej stronie.
W każdym razie - skoro jest wypożyczony (@pikey dzięki za odpowiedź) to chyba warto go sprawdzić od nowego sezonu, w perspektywie zmian, które Was czekają - takie jest moje zdanie, ale to Wasza piaskownica i Wasze zabawki

.
P.S. Gdyby był piłkarzem Legii, chciałbym żeby dano mu szanse walki o pierwszy skład po wypożyczeniu - według mnie ma potencjał.