Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3102
Stary 27.02.2012, 16:00
Mocny napisał(a):Wyświetl post
trzeba byc naprawde niezorientowanym w tym sporcie zeby nie rozumiec ze bramek mamy malo z winy naszej tragicznej obrony (pisze do kolegi powyzej i bylo juz kilka innych takich opinii na forum)


naprawde musze te oczywistosc tlumaczyc?
Ja bym poszedł nawet dalej. To że nie strzelamy bramek, to wina Pareiki o Wielki Zorientowany.

Jakoś za czasów Żurawia, Franka i Kuźby nie ważne było kto gra w obronie ( a grały tuzy typu Paszulewicz, B. i M. Zając czy Jop), bo nie ważne było ile stracimy goli, ważne było, że strzelimy i tak więcej.
Kwestia była czy 3, 4 czy może 6.
I dało się.
Odpowiedz cytując