Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 27.02.2012, 15:45
Kamell napisał(a):Wyświetl post
OBCOKRAJOWCY SĄ PROBLEMEM, ponieważ ten zespół nigdy nie będzie drużyną, prawdziwą drużyną, aktualnie jest zlepek indywidualności. Potrzeba 6-7 charakternych piłkarzy z Polski do uzupełnienia składu paru zagranicznych zawodników. Obcokrajowcy nigdy nie będą się utożsamiać z tym klubem, nie nadstawiają nogi poprostu są tu przejściowo.
Dla mnie problemem u nas sa piłkarze,a to czy sa to obcokrajowcy ,czy Polacy to nie ma sensu rozważac,bo nie mamy ani jednego Polaka w sładzie który by sie wyrózniał ponad lige ,a tylko jednego obcokrajowca...Widac to po 11-tkach kolejki....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując