wiślak 86 napisał(a):

|
Gdzie mogę zaparkować aby mieć w miarę blisko do filharmonii? godziny popołudniowe koło 17.30 do nocy. najlepiej aby nie płacić...
|
Często na ul. Zwierzynieckiej jest miejsce o tej godzinie, ale to do 20:00 musisz mieć bilecik z parkomatu...