Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25126
Stary 27.02.2012, 15:33
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie mogę zaparkować aby mieć w miarę blisko do filharmonii? godziny popołudniowe koło 17.30 do nocy. najlepiej aby nie płacić...
Często na ul. Zwierzynieckiej jest miejsce o tej godzinie, ale to do 20:00 musisz mieć bilecik z parkomatu...



Odpowiedz cytując