Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17544
Stary 27.02.2012, 15:32
Małeckiego chcą wypożyczyć do ŁKS ? To jakiś kabaret ,co oni robia w tym klubie . Skoro chcieli Małeckiego przykładnie ukarać to niech go ześlą jak mówili do tych rezerw i niech kibluje do końca sezonu . Tymczasem co to za kara , Małecki bedzie grał w ŁKSie a Wisła za frajer sie osłabi oddając piłkarza co by nie mówić podstawowego , a Małecki z takiej kary sie tylko ucieszy bo bedzie mial mozliwosc grania
Odpowiedz cytując