|
Małeckiego chcą wypożyczyć do ŁKS ? To jakiś kabaret ,co oni robia w tym klubie . Skoro chcieli Małeckiego przykładnie ukarać to niech go ześlą jak mówili do tych rezerw i niech kibluje do końca sezonu . Tymczasem co to za kara , Małecki bedzie grał w ŁKSie a Wisła za frajer sie osłabi oddając piłkarza co by nie mówić podstawowego , a Małecki z takiej kary sie tylko ucieszy bo bedzie mial mozliwosc grania
|