Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3101
Stary 27.02.2012, 14:58
Tak w pierwszej połowie wczoraj to też było problemem że ofensywnie nie istnieliśmy?

Czekaj miał biec do przodu i ruch w obronie korony robić?

Zero gry bez piłki, futbol statyczny do bólu, to jest problem, brak rozrywania ich obrony jakimiś wejściami czymkolwiek, koroniarze stali, przesuwali i to wystarczyło, u nas jeden patrzy na drugiego i kombinuje jak się piłki pozbyć, nie jak rozegrać a jak się jej pozbyć. Popatrz na mecz ze standartem, w drugiej połowie ryzyko brał na siebie jedynie Jovanović i piłka jak zaczarowana wracała do niego co chwila, masz i sobie radź.

Drzewa umierają stojąc.
Odpowiedz cytując