Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa
Offline
#
18982
27.02.2012, 14:39
Taylor
napisał(a):
A nóż wam wypali? Czego oczywiście nie życze z wiadomych powodów
Ale myśle, że nie ma co gościa odrazu skreślać.
Nóż nie wypala
Derby Warszawy tylko na Służewcu
andrzejzb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzejzb
Znajdź inne posty napisane przez andrzejzb