Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18982
Stary 27.02.2012, 14:39
Taylor napisał(a):Wyświetl post
A nóż wam wypali? Czego oczywiście nie życze z wiadomych powodów Ale myśle, że nie ma co gościa odrazu skreślać.
Nóż nie wypala
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując