Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3099
Stary 27.02.2012, 14:37
trzeba byc naprawde niezorientowanym w tym sporcie zeby nie rozumiec ze bramek mamy malo z winy naszej tragicznej obrony (pisze do kolegi powyzej i bylo juz kilka innych takich opinii na forum)


naprawde musze te oczywistosc tlumaczyc?
Odpowiedz cytując