|
Basałaj jednak dalej pewnie będzie twierdził, że tym składem mistrza zdobędziemy. Darzę szacunkiem Moskala i nie chce już nikogo z Polski jako trenera. Piłkarze, no cóż skoro po 4 meczach już są zmęczeni to nic z tego nie będzie. Widać nie tylko Małecki zasługuje na zawieszenie poprzez olewanie kibiców. Z taką grą to nawet bilety po 10zł w zwiększeniu frekwencji nie pomogą.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|