Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1403
Stary 27.02.2012, 14:24
Ja uważam, że karuzela kręci się dalej - jest w obrocie kilku kolesi do brydża.
Probieża bym nie brał bo on jest dość ostro lansowany przez C+ tak jak Lech-Majster swego czasu.
Nie chciałbym aby wypociny "autorytetów" pokroju Mielcarski/Wieszczycki/Węgrzyn były dla nas prorocze.
Kazka bym zostawił, ale jak już nie będzie innej możliwości to:
Wziąłbym na przekór jakimkolwiek wzorcom i tendencjom...Łazarka.
Przynajmniej by jaja były z bryndzą a tak to sama bryndza
Umiałby wykpić kilku pismaczków-cwaniaczków i co najważniejsze...same jaja składałyby się do oklasków.

PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując