studio napisał(a):

|
Przyznac sie ktory Wislak czy Legionista ma wujka Rutkowskiego? Przeciez to jakas kpina, gdzie, to nawet kpina nie jest, to jest patologia!
|
A nóż wam wypali? Czego oczywiście nie życze z wiadomych powodów

Ale myśle, że nie ma co gościa odrazu skreślać.