Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17542
Stary 27.02.2012, 14:20
Muszę powiedzieć, że Jaliens mi trochę zaimponował - wszyscy go skreślili, ale chłop przepracował porządnie zimę i zagrał dwa najlepsze mecze odkąd przyjechał do Polszy. Wczoraj obok Jirsaka najlepszy w Wiśle.
Na drugim biegunie Czekaj - dwie kretyńskie kartki; Garguła - strzał z wolnego, jeden groźny rykoszet, a poza tym to wrzutki zatrzymujące się na pierwszym obrońcy i stanie bez pożytku obok Bitona; Jovanović, któy też mógł dostać dwa żółtka, nie głupsze niż Czekaj, Melikson kompletnie bez formy, na boisku był chyba tylko dlatego, że wszyscy liczyli na jakiś przebłysk, jak to zrobił Messi z Atletico...

Ze wszystkich piłkarzy, którzy odchodzą od nas po sezonie na dzień dzisiejszy powinni zostać tylko panowie Czech i Estończyk.

Co mnie nastraja pozytywnie? Michałowie Chrapek i Nalepa, grający w pierwszych składach w drugiej lidze, mogą być z nich solidni rezerwowi w przyszłym roku. A nie zdziwiłbym się nawet, jeśli Nalepa, młodszy od Czekaja, przeskoczyłby go w hierarchii, bo jednak te 30 poważnych spotkań rozegra... Nawet Burliga się rozgrywa w tym Chorzowie, jak nadrobił zaległości to ze składu wypadł dopiero teraz, jak został zawieszony za kartki. Pytanie, czy Bury będzie chciał wrócić do Krakowa, jeśli Ruch skończy wyżej niż Wisła, bo przeceiżto by była sportowa degradacja
Mniej pozytywnie nastraja to, co się dzieje w Niecieczy - Kowalski i Skołorzyński nie byli w stanie wygrać rywalizacji w I lidze...

Generalnie dowód na to, że nie ma co chłopaków trzymać w ME, tylko wypożyczać ich do I ligi.
.
Odpowiedz cytując