Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 27.02.2012, 13:56
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś siedziała w piłce dłużej niz rok to wiedziałabyś coś więcej o wynikach Probierza ale jak gów** wiesz to oceniasz przez pryzmat jednej kompromitacji.

Skorza skompromitował się z Levadią i czy po odejści do L skompromitował się w pucharach?
Probierz u nas w Krakowie by powiedział, że Balice są za małym lotniskiem i przez to przegrali. Probierz w Jagiellonii zrobił cyrk, prawdziwy bazar - dziesięciu przychodziło, dziesięciu odchodziło co pół roku. Olewał dwóch najlepszych piłkarzy w drużynie - Frankowskiego i Grosickiego.
Odpowiedz cytując