"Trener Mariusz Rumak od dawna przygotowywany był przez Zarząd klubu do objęcia funkcji pierwszego trenera. Stąd też od początku sezonu pracował z pierwszą drużyną."
Czyli po staremu

?
Mysle ze Bakero bedzie "doradzal" z boku a Rumak bedzie tylko statysta. Kasy wtopili za duzo zeby teraz jeszcze odszkodowanie placic

Nie ma to jak ostre premie i kontrakty a zero wplywow z pucharow, plus na stadionie coraz mniej ludzi.
Cos czuje ze jak w tym roku nie zalapia sie przez PP na puchary to tam tak zacisna pasa ze nawet palec Manueli sie nie wcisnie w ta czarna d*** w ktorej beda.