Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18973
Stary 27.02.2012, 13:48
"Trener Mariusz Rumak od dawna przygotowywany był przez Zarząd klubu do objęcia funkcji pierwszego trenera. Stąd też od początku sezonu pracował z pierwszą drużyną."

Czyli po staremu ?
Mysle ze Bakero bedzie "doradzal" z boku a Rumak bedzie tylko statysta. Kasy wtopili za duzo zeby teraz jeszcze odszkodowanie placic Nie ma to jak ostre premie i kontrakty a zero wplywow z pucharow, plus na stadionie coraz mniej ludzi.
Cos czuje ze jak w tym roku nie zalapia sie przez PP na puchary to tam tak zacisna pasa ze nawet palec Manueli sie nie wcisnie w ta czarna d*** w ktorej beda.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując