Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 27.02.2012, 13:25
co to da ze poleci Basalaj?
znajac zycie wtedy prezesem zostanie ktos z telefoniki, byl juz Heller,Wilczek (milo ich nie wspominam)

prawda jest taka ze o wszystkim w klubie decyduje Cupial, wstanie lewa noge jest zle (zdolny wtedy do zwolnienia trenera, nie da kase na transfery itd.)

Odpowiedz cytując