|
co to da ze poleci Basalaj?
znajac zycie wtedy prezesem zostanie ktos z telefoniki, byl juz Heller,Wilczek (milo ich nie wspominam)
prawda jest taka ze o wszystkim w klubie decyduje Cupial, wstanie lewa noge jest zle (zdolny wtedy do zwolnienia trenera, nie da kase na transfery itd.)
|