wolfy napisał(a):

Ale kto mówi o zwalnianiu? W lecie kończą się kontrakty ośmiu piłkarzy, Małecki odejdzie pewnie na mocy prawa Webstera, a Meliksona gdzieś opchniemy.
Nikogo nie trzeba zwalniać
|
spokojnie, jeszcze jeden mecz w dupkę i jakaś głową będzie musiała spaść.