Griszka30KR napisał(a):

|
A wracajac do meczu.Byłem na nim i z każda minuta narastał we mnie złosc na sedziego i i nieudolnosc naszych.
|
Nie ma co zwalać winy na sędziego po porażce. Piłkarze są sami sobie winni, nie powinni oglądać się na sędziego i na przeciwników tylko skupić się na własnej grze. Gdyby ona wyglądała dobrze, to by tą Koronę ograli. Być może w kilku sytuacjach sędzia mógł się lepiej zachować ale to też człowiek, który popełnia błędy. Niech Wisła najpierw zacznie dobrze grać, a nie doszukujmy się tutaj winy sędziego, bo Wiślacy wczoraj nic nie pokazali.
Jak Jirsak i Kirm nie poprawią swojej gry to dla mnie mogli by skończyć sezon w Młodej Ekstraklasie, obaj bezproduktywni nie wnoszący nic do gry. Jak mają tylko biegać po boisku i się przyglądać to ja im dziękuje. Lepiej dać szanse jakiemuś młodemu zawodnikowi.