Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18968
Stary 27.02.2012, 12:57
Clapham napisał(a):Wyświetl post
Edit: Też uważam, że się podniosą, ale już raczej nie będą tak kozaczyć. Przed meczem z Legią opowiadali, jak to są lepsi itd.
Patrząc na to jak ich Lenczyk ustawił na początku meczu (de facto 4-6-0 - bez Diaza, bez Voskampa, z Sobota na szpicy) liczyli na autobus we własnej bramce i kontry - i się koncepcja posypała już w 35 sekundzie meczu - trzeba było zarzucić plany i zacząć grać w piłkę, kombinacyjnie, do przodu...

Tak gra lider na własnym stadionie...
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując