Clapham napisał(a):

|
Edit: Też uważam, że się podniosą, ale już raczej nie będą tak kozaczyć. Przed meczem z Legią opowiadali, jak to są lepsi itd.
|
Patrząc na to jak ich Lenczyk ustawił na początku meczu (de facto 4-6-0 - bez Diaza, bez Voskampa, z Sobota na szpicy) liczyli na autobus we własnej bramce i kontry - i się koncepcja posypała już w 35 sekundzie meczu - trzeba było zarzucić plany i zacząć grać w piłkę, kombinacyjnie, do przodu...
Tak gra lider na własnym stadionie...