Białko i 6 Weidera przepisem na kaloryfer? Zapomnij.
Żeby mieć widoczne mięśnie brzucha trzeba spełnić 2 warunki:
- po pierwsze trzeba te mięśnie mieć, czyli dieta z dodatnim bilansem kalorycznym + normalny trening, nie jakieś cudowne plany polegające na katowaniu brzuszków 2 godziny dziennie
- bf na poziomie 11-12% lub niższym, czyli aeroby, ujemny bilans kaloryczny w diecie itd.
Dorywcze jedzenia białka w proszku bez trzymania diety, której uzupełnieniem by to białko było, nie ma najmniejszego sensu. Tak samo ma się to do gainerów, inaczej jest natomiast z BCAA, spalaczami i przedtreningówkami, bo ich nie zastąpisz tym co masz w lodówce. A w ogóle to od jedzenia białka nie rosną mięśnie
Podsumowując
NA WAKACJE NIE ZDĄŻYSZ