Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3097
Stary 27.02.2012, 12:30
14 k przy tym co obecnie prezentuje drużyna Wisły to i tak dużo, gdy sie popatrzy, że u nas kibic dużo bardziej wymagający niż np. w Poznaniu gdzie zaledwie po jednosezonowym jopowym liźnięciu majstra publika obraziła się nawet na 9 k.
Odpowiedz cytując