|
Szczerze, to myśle, że Kafarski może być nawet dobrym pomysłem poznaniaków..
Wycisnął z Lechii co się dało, z tak słabych piłkarzy.
Jego problemem był brak dyrektora sportowego nad Nim.
W Poznaniu jednak piłkarzy będzie miał lepszych, więc.. kto wie.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|