Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10680
Stary 27.02.2012, 12:17
trial napisał(a):Wyświetl post
stawia ktoś na GKS-Górnik?
nie ma sensu... strasznie dziwne wyniki są w tej kolejce.

zainteresuj się TY, jak i również inni forumowicze wynikami meczów 2 ligi holenderskiej... a dokładniej ilością strzelonych bramek...
Odpowiedz cytując