|
Ogryzku, ale przecież snyrting wyraźnie napisał, że:
"...Dopóki podejmowanie najważniejszych decyzji będzie uwarunkowane dobrym lub złym humorem nadprezesa dopóty będziemy skazani na rokroczne trzęsienia ziemi..."
A że kibice nie mają na to wpływu, to inna sprawa.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|