Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1364
27.02.2012, 12:15
Ludzie o czym wy mówicie.
Wczoraj wychodząc z meczu, wyraziłem lekko swoje oburzenie że śpiewają gwiazdkom "Nic się nie stało"
I kilku kolegów kazało mi spier... na druga stronę Błoń
Siąść i płakać
robin hood
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robin hood
Znajdź inne posty napisane przez robin hood