Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 27.02.2012, 12:15
Ludzie o czym wy mówicie.
Wczoraj wychodząc z meczu, wyraziłem lekko swoje oburzenie że śpiewają gwiazdkom "Nic się nie stało"
I kilku kolegów kazało mi spier... na druga stronę Błoń

Siąść i płakać
Odpowiedz cytując