Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3096
Stary 27.02.2012, 11:53
Kocie, wydaje mi się, że trochę uogólniasz.
Na to, że było tylko 14 k przemawia wiele rzeczy.M.in pogoda i ostatnie wyniki.Kto był ten był i tyle.Pikników sciągnie się przedewszystkim dobrą grą i wynikami a nie najbardziej zmyślnymi trchnikami sprzedaży.
Być może oni zwyczajnie są zmęczeni ciągłymi porażkami w ostatniej chwili.
To żaden argument, ale powiem Ci, że sam mam znajomych i tych spokojny i tych mniej, bogatszych i biegniejszych ale każdej z tych grup wyczuwam w rozmowie zwyczajne rozczarowanie...
Ile już było takich sytuacji , kiedy do sukcesu zabrało tak niewiele?Czy wg Ciebie racjonalne było to, co uczyniono (a raczej nie uczuniono) w przerwie zimowej?Kiedy nawet przedszkolak widzi, że nasza obrona nie istnieje?Grają Czekaje, Palicie, Diazy czy Jaliensy....Tymczasem drużyne buduję się od obrony a nie ataku.
Graliśmy z mega cienkim przeciwnikiem (drużyna wg mojej opini słabsza od Litexu- no ale ma prawo, bo posprzedawała graczy za ok 40 mln Euro) tymczasem ludziom wciska się, że drużyna nie potrzebuje wzmocnień...

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując