Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
andrzej
Member
Od: 05.2010
Offline
#
20505
27.02.2012, 11:46
Trybuna G bez nagłośnienia nie powinna być dopuszczona do użytku. Jeżeli coś się tam wydarzy i nie będzie można przeprowadzić ewakuacji to na kogoś czeka kryminał.
andrzej
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzej
Znajdź inne posty napisane przez andrzej