Wyświetl pojedynczy post
andrzej
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20505
Stary 27.02.2012, 11:46
Trybuna G bez nagłośnienia nie powinna być dopuszczona do użytku. Jeżeli coś się tam wydarzy i nie będzie można przeprowadzić ewakuacji to na kogoś czeka kryminał.
Odpowiedz cytując