Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1353
Stary 27.02.2012, 11:34
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Doświadczenie to można sobie zbierać w Odrze Wodzisław albo w Ruchu Radzionków. Czasu dostał wystarczająco. Zespół przejął w końcówce tamtej rundy, przepracował z nim cały okres przygotowawczy w zimie (nikt nie powie, ze dostał drużynę przez kogo innego przygotowaną) i najprawdopodobniej dojedzie z nim do czerwca. Pytanie tylko, z jakim skutkiem dla klubu ? Niżej niż 8 miejsce w lidze ?
Trener tu nic nie zmieni. Mogły gwiazdki w pierwszym meczu pucharowym biegać i walczyć nawet w 10? Co się przez tydzień zmieniło? Okoliczności? Trener może coś zmienić jeżeli za leszcza który się op...ala ma kogo wpuścić na zmianę. Jeżeli tego nie może, to nic nie może. Nawet najlepszy trener jak ma drużynę cipek i gwiazdeczek wyniku nie zrobi. Zwłaszcza kiedy wynik to ostatnia rzecz jaka interesuje piłkarzyków. Jeszcze im krzyknąc "nic sie nie stało" a odp.....oli im do końca. Moim zdaniem bez zmiany zarządu będzie dalej tak jak przez ostatnie 10 lat. W lidze może się czasem uda wygrać, ale dalej będzie sromota. A ligę mistrzów to tylko w TV.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując