Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7987
Stary 27.02.2012, 11:34
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Kumpel który chodzi na mecze raz na rok i to nie na młyn, a bardzije na piknikowe trubyny nie chodził ostatnio bo mu "szkoda kasy na tych patałachów". Jak mu powiedziałem ze ulgowy może kupić na narożnik za 10zł to mi niechciał uwierzyć.
Zajebiste doznanie iść na mecz i nie widzieć 1/3 murawy.

Z taką grą, to w dalszej części sezonu będą chodzili (albo i nie) tylko naiwni posiadacze karnetów.
Odpowiedz cytując