Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2012, 11:04
willow napisał(a):Wyświetl post

Musimy wytrzymać do lata, a w lecie niestety nowy sztab szkoleniowy i budowa zespołu w oparciu i szkielet drużyny.
w lecie to jak głosiły pewne gazety będzie Dyzma w Wiśle.
Ja bym zostawił Kazika ale jeszcze jeden mecz bez zwycięstwa i Boguś może nie wytrzymac......Probierz ? Troche z zachowania jest podobny do Petrescu,z trenerów Polskich co są wolni to chyba tylko jego....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.02.2012 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując