willow napisał(a):

Musimy wytrzymać do lata, a w lecie niestety nowy sztab szkoleniowy i budowa zespołu w oparciu i szkielet drużyny.
|
w lecie to jak głosiły pewne gazety będzie Dyzma w Wiśle.
Ja bym zostawił Kazika ale jeszcze jeden mecz bez zwycięstwa i Boguś może nie wytrzymac......Probierz ? Troche z zachowania jest podobny do Petrescu,z trenerów Polskich co są wolni to chyba tylko jego....