|
Na spotkaniu w Liege obok Cupiała zasiadł Waldemar Kita i obaj Panowie oglądali spotkanie z wysokości trybun. Nie byłoby to niczym dziwnym wszak z Francji właściciel FC Nantes miał blisko ale raczej obaj Panowie dotychczas za sobą nie przepadali czyżby połączył ich biznes.
Co do władz w Wiśle - RN tworzą osoby z TELEFONIKI a zarząd jest tylko marionetką. Mało kto po pracy w klubie wypowiada się poza kamerami pozytywnie o współpracy z Cupiałem i "jego" RN.
Nie inaczej jest w przypadku Basałaja - gościa potrafiącego jedynie wyrzucać z klubu zawodników jak kiedyś Moskalewicza a teraz Małeckiego. Jego prezesura na przestrzeni lat kojarzyć się będzie tylko z tymi dwoma "osiągnięciami".
|