Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18964
Stary 27.02.2012, 10:47
Lech podobno z Kafarskim dyskutuje. Nie wiem skad takie info poszlo ale taka plota poleciala. Do tego dochodzi Rumak. Jesli tak to bedzie wygladac to Lech ten sezon odpuszcza...Dziwne, bo na puchary jednak mozna postarac sie zalapac.


PS: Mistrzem bedzie ten, ktory nie pozwoli sobie strzelic bramki przez Podbeskidzie.
Nastepna kolejka jest w miare spokojna. LKS u Nas, no i u Was Lechia, ktora po prostu chyba wstydzi sie strzelac bramki.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując