|
Tylko żeby znowu nie przyszło Wam do głowy, zwalniać teraz Kazika bo już sam nie wiem, kto by był na Jego miejsce? Kolejny asystent asystenta?
Musimy wytrzymać do lata, a w lecie niestety nowy sztab szkoleniowy i budowa zespołu w oparciu i szkielet drużyny. Jeśli będzie Stan to jest nadzieja, że tym razem nie ściągniemy Bunoz, Pajliców i tym podobnych.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|