Czekaj mógł puścić goscia zarówno w meczu ze Standardem jak i z Koroną...
Nie mam do niego pretensji tylko do kogoś kto w ten sposób wprowadza go do drużyny. Uważam że najpierw powinien pograć gdzieś na wypożyczeniu.
Cytat:
|
Bunoza został sprowadzony na ławkę.
|
Bunoza najlepiej wyglądał tu:
http://www.youtube.com/watch?v=PU6L4jTKXDE