Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17529
Stary 27.02.2012, 10:45
Czekaj mógł puścić goscia zarówno w meczu ze Standardem jak i z Koroną...
Nie mam do niego pretensji tylko do kogoś kto w ten sposób wprowadza go do drużyny. Uważam że najpierw powinien pograć gdzieś na wypożyczeniu.

Cytat:
Bunoza został sprowadzony na ławkę.
Bunoza najlepiej wyglądał tu:
http://www.youtube.com/watch?v=PU6L4jTKXDE
Ostatnio edytowane przez westersyl : 27.02.2012 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując