|
Gramy dwoma OFENSYWNYMI pomocnikami a rozgrywanie akcji kreują obrońcy. No to coś jest nie tak! Przede wszystkim za mały ruch w środku pola. Garguła naprawdę jest chimeryczny, a jego "tulnięcia" zamiast podań (konkretne ku*wa podanie do nogi) doprowadzają mnie do szewskiej pasji.
Poza tym:
WIĘCEJ RUCHU BEZ PIŁKI !!!!!
|