A ja się pytam co będzie z trenerem Bahrem? To on jest odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne zawodników czyż nie? I mam takie pytanie: Czy zdarzył się mecz w którym nasi piłkarze górowali nad przeciwnikami SZYBKOŚCIĄ I DYNAMIKĄ

(Meleksa nie licze, chociaż i on z biegiem czasu zostanie zepsuty) Nie szukam kozła ofiarnego ale już od dawna jestem za tym by Bahra zmienić na kogoś kto jest specjalistą. Kondycyjnie Wisła źle nie wygląda ale szybkościowo to od paru lat padaka...