|
Czas w końcu zrozumieć, że nie narodowość piłkarzy jest gwarantem sukcesów, a ich jakość.
No, może nie tylko jakość, jeszcze kilka innych warunków musi być spełnionych, jak choćby dobry sztab szkoleniowy.
Póki co, jakość naszych kopaczy jest taka sobie - jak dla mnie ani zła, ani wybitna (jak na polskie realia), ot tak, na pierwszą trójkę w tabeli. Podobnie jak sztab szkoleniowy, który też jest mocno przeciętny.
Reasumując: mamy przeciętnych piłkarzy, z przeciętnym trenerem, zamotanym prezesem i właścicielem, któremu najwyraźniej się już nic nie chce...
Jakże realnej wartości nabierają teraz słowa, że Wisła to kibice...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|