Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17525
Stary 27.02.2012, 10:12
Wymiotować się chce widząc uśmiechniętego gargułe po przegranym meczu nawet kut** nie potrafi udawać wali go jak klub przegrywa ważne wymienić koszulke a kasa na koncie zapewniona.Większość zawodników podobnie w dupie ma jak Wisła przegrywa .Sobol wracaj jak najszybciej zrób coś z tymi kut**** bez ambicji.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując