Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
18963
27.02.2012, 09:43
Chciałbym aby MP zdobyło Podbeskidzie drugie miejsce Widzew a trzecie Korona. Wtedy wszyscy malkontenci oceniający występy Wisły w pucharach zobaczyli by ile można ugrac w pucharach ..........
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness