Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
1056
27.02.2012, 09:30
Do minusów dodał bym jeszcze obecność szarej eminencji ubeka kapki . Jego interesy z ziomkiem madziarą prawdopodobnie zaowocują utrata przez Wisłę znacznej kwoty z udziału w LE.(ok 700 tyś euro)
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness