Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 27.02.2012, 09:25
Gdy przychodził Basłaj obiecywał wiele. CO mamy obecnie. Podkreślam na dzień dzisiejszy.
Minusy:
Szkolenie młodzieży (akademia piłkarska) nic nie słychać by się coś tu ruszyło do przodu
Boiska treningowe – tak samo nic do przodu
Stadion – nadal stan daleki od zadowalającego
Sponsorzy – cóż raczej też porażka brak sponsora głównego, brak na stadion
Marketing – słabiutko
Kibice na stadionie – wczoraj 14 tys. wynik mówi sam za siebie
Sportowo – jeśli w tym roku będą puchary będzie cud
Piłkarze – konflikt z Małeckim, wielu piłkarzom kończą się kontrakty, brak młodych utalentowanych polskich graczy

Plus
Najlepszy od wielu lat występ w pucharach
Mistrz Polski
Piłkarze – Melikson
ewentualnie zatrudnienie Stana – tylko patrząc na to gdzie dziś jesteśmy czy to na pewno sukces
Pewnie, że za wiele z tych rzeczy Basałaj sam personalnie nie odpowiada, mamy nadprezesa, mamy radę nadzorczą ale to Basałaj jest dziś prezesem Wisły Kraków i to On daje ,,swoją twarza”
Odpowiedz cytując